Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2005, WARSZAWA

Prezentujemy kolejne szkolenie CTPartners S.A. pt.: Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2005. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-18 i potrwa ono do 2013-04-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 2214.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2005, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2005.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *