TOGAF® 9 – Skuteczne zarządzanie architekturą korporacyjną, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy CTPartners S.A. zatytułowane: TOGAF® 9 – Skuteczne zarządzanie architekturą korporacyjną. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-28, zaś koniec 2013-02-01.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, projekty, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 8487.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu TOGAF® 9 – Skuteczne zarządzanie architekturą korporacyjną, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, projekty, zarządzanie projektami – zachęca CTPartners S.A. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: TOGAF® 9 – Skuteczne zarządzanie architekturą korporacyjną.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *