Zarządzanie poprzez wartości, Toruń

Szkolenie pt. Zarządzanie poprzez wartości, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-02-27.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Toruń woj. Kujawsko – Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 897.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie poprzez wartości, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie poprzez wartości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *