Zarządzanie poprzez wartości, WARSZAWA

Termin szkolenia : Zarządzanie poprzez wartości, jest planowany w dniu 2013-03-27. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 897.90.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie poprzez wartości, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie poprzez wartości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *