Zarządzanie poprzez wartości, Gdańsk

Data szkolenia o nazwie: Zarządzanie poprzez wartości, jest planowany w dniu 2013-01-04. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 897.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie poprzez wartości, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie poprzez wartości.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *