Zarządzanie marką, Toruń

Chcemy przedstawić Zarządzanie marką. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie marką, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie marką.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *