Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR), Toruń

Szkolenie o nazwie Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR), które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2013-04-05.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 282.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR), przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, inne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Menedżer społecznej odpowiedzialności biznesu (Manager CSR).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *