Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, Warszawa

Chcemy zaprezentować Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14. Organizatorem jest firma Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1217.70.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zaprasza Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Dochodowośc projektów (luka finansowa) w świetle nowych wytycznych KE i MRR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *