Zarządzanie marką, Toruń

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie marką, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-01, zaś koniec 2013-02-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 282.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie marką, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie marką.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *