Zarządzanie marką, Poznań

Pragniemy zaprezentować Zarządzanie marką. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2013-01-01 i potrwa ono do 2013-02-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 282.90.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie marką, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie marką.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *