Zarządzanie marką, Poznań

Szkolenie o nazwie Zarządzanie marką, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 282.90.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie marką, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie marką.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *