Zarządzanie marką, Poznań

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Zarządzanie marką. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-01-01.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie marką, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie marką.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *