Zarządzanie łańcuchem dostaw, Sopot

Prezentujemy nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Zarządzanie łańcuchem dostaw. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-06-13, zaś koniec 2013-06-14.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, produkcja, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Haffner****. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Sopot województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1648.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-06-12 i upust jest równa według prowadzących 200 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie łańcuchem dostaw, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, produkcja, inne – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie łańcuchem dostaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *