Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, Wrocław

Przebieg szkolenia o nazwie: Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, jest przewidziany w dniu 2012-12-05. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Zarządzanie, negocjacje, handlowe, inne.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 714.00.

Obliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 15%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zarządzanie, negocjacje, handlowe, inne – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *