Zarządzanie łańcuchem dostaw, Katowice

Pragniemy zaoferować Zarządzanie łańcuchem dostaw. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-02-18 oraz zakończy się 2013-02-19. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, produkcja, inne.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Novotel. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Katowice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1648.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-15 i bonifikata jest równa według prowadzących 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie łańcuchem dostaw, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, produkcja, inne – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie łańcuchem dostaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *