Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, Katowice

Data szkolenia o nazwie: Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, jest planowany w dniu 2012-11-07. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Zarządzanie, negocjacje, handlowe, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 714.00.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 15%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zarządzanie, negocjacje, handlowe, inne – zachęca MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *