Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, Kraków

Przedstawiamy nowe szkolenie MatiConsulting zatytułowane: Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Zarządzanie, negocjacje, handlowe, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 714.00.

Wskazana tu wartość to promocja typu Last Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 15%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zarządzanie, negocjacje, handlowe, inne – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Negocjacje – czyli jak przekonać „przeciwnika” by dał mi tego czego pragnę.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *