ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-03.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 789.60.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Last Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 6%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *