Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-27 i potrwa ono do 2012-09-28.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1635.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *