Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Katowice

Szkolenie o nazwie Komunikacja marketingowa na rynku B2B, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-18.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Menedżerskie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 2%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Finansowe, Menedżerskie – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *