Komunikacja marketingowa na rynku B2B, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie MatiConsulting pt.: Komunikacja marketingowa na rynku B2B. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-04.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 823.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 2%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Finansowe, Menedżerskie – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *