Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, Gdańsk

Chcemy zaoferować Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1635.90 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *