Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Kraków

Przebieg szkolenia o nazwie: Komunikacja marketingowa na rynku B2B, jest planowany w dniu 2012-10-25. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 823.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 2%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Finansowe, Menedżerskie – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *