Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, Gdańsk

Pragniemy przedstawić Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-30, zaś koniec 2012-10-31. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1635.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *