Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-30 oraz zakończy się 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 528.90.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *