Zarządzanie dostawcami, Warszawa

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. pt.: Zarządzanie dostawcami. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-02-15.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 971.70.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-14 i bonifikata wynosi według firmy 100 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *