INSTRUKTOR NORDIC WALKING, WARSZAWA

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców o nazwie: INSTRUKTOR NORDIC WALKING. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-02, zaś koniec 2012-10-07.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Turystyczne, Sportowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 270.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu INSTRUKTOR NORDIC WALKING, przypisanego do kategorii – Turystyczne, Sportowe – zaprasza Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: INSTRUKTOR NORDIC WALKING.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *