szkolenie: „Podatek VAT – aktualne zmiany od 1 stycznia 2013r”, Katowice

Data szkolenia pt.: szkolenie: „Podatek VAT – aktualne zmiany od 1 stycznia 2013r”, jest planowany w dniu 2012-11-07. Jesteśmy znani jako Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Zawodowego Dzeta i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Księgowe, podatki.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Zawodowego „DZETA”. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Katowice woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 405.90 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu szkolenie: „Podatek VAT – aktualne zmiany od 1 stycznia 2013r”, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki – zachęca Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Zawodowego Dzeta z siedzibą w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: szkolenie: „Podatek VAT – aktualne zmiany od 1 stycznia 2013r”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *