Szkolenia weekendowe – Termowizja w budownictwie, Wrocław

Pragniemy Państwu zaprezentować Szkolenia weekendowe – Termowizja w budownictwie. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-10, zaś koniec 2012-11-11. Organizatorem jest firma Efektywniej S.C., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Budowlane, Techniczne, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, inżynieria, budownictwo, uprawnienia, uprawnienia budowlane.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 899.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenia weekendowe – Termowizja w budownictwie, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, budowa, kosztorysowanie i zarządzanie, inżynieria, budownictwo, uprawnienia, uprawnienia budowlane – zachęca Efektywniej S.C. mająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenia weekendowe – Termowizja w budownictwie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *