Zarządzanie kompetencjami – model kompetencji jako wspólna platforma do oceny selekcyjnej, oceny okr, Kraków

Szkolenie pt. Zarządzanie kompetencjami – model kompetencji jako wspólna platforma do oceny selekcyjnej, oceny okr, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18, zaś koniec 2013-03-19.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, HR, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie talentami.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Chopin.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1648.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-15.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie kompetencjami – model kompetencji jako wspólna platforma do oceny selekcyjnej, oceny okr, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, optymalizacja zatrudnienia, zarządzanie zespołem, HR, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie talentami – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zarządzanie kompetencjami – model kompetencji jako wspólna platforma do oceny selekcyjnej, oceny okr.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *