Zarządzanie dostawcami, Sopot

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Zarządzanie dostawcami. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2013-06-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Haffner****.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Sopot województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 971.70.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-06-13.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *