Zarządzanie dostawcami, Kraków

Przebieg szkolenia : Zarządzanie dostawcami, jest przewidziany w dniu 2013-05-15. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 971.70 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-14, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 100 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *