Zarządzanie dostawcami, Poznań

Chcemy przedstawić Zarządzanie dostawcami. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-03-20. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 971.70 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 100 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-19.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie dostawcami, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, transport, dystrybucja, negocjacje, produkcja – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie dostawcami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *