Akademia handlowca, KARPACZ

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: Akademia handlowca. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-19 i potrwa ono do 2012-10-21.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Zawodowe, Zarządzanie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są podane jako KARPACZ województwo Dolnośląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1317.50 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według firmy 15%.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *