Akademia handlowca, Kraków

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: Akademia handlowca. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-16, zaś koniec 2012-11-18.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Zawodowe, Zarządzanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1317.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 15%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *