Zarządzanie finansami osobistymi, Katowice

Termin szkolenia pt.: Zarządzanie finansami osobistymi, jest przewidziany w dniu 2012-09-29. Jesteśmy znani jako Amaterasu Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, osobiste, analiza finansowa.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Angelo. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Katowice woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 200.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie finansami osobistymi, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, osobiste, analiza finansowa – zachęca Amaterasu Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Bieruń.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie finansami osobistymi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *