Facebook Insights – analityka wzmacniająca komunikację i sprzedaż., WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić Facebook Insights – analityka wzmacniająca komunikację i sprzedaż.. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11. Organizatorem jest firma Marketing w Praktyce Media i Szkolenia, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, social media .

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 2115.60.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Facebook Insights – analityka wzmacniająca komunikację i sprzedaż., przypisanego do kategorii – Marketingowe, social media – zaprasza Marketing w Praktyce Media i Szkolenia posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Facebook Insights – analityka wzmacniająca komunikację i sprzedaż..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *