Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż., WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Marketing w Praktyce Media i Szkolenia pt.: Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Marketingowe, sprzedaż.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1220.00.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż., przypisanego do kategorii – Marketingowe, sprzedaż – zachęca Marketing w Praktyce Media i Szkolenia posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Programy lojalnościowe – zatrzymaj klientów, zwiększ sprzedaż..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *