E-mail marketing – skuteczna i niedroga komunikacja z klientami., WARSZAWA

Szkolenie o nazwie E-mail marketing – skuteczna i niedroga komunikacja z klientami., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Marketing w Praktyce Media i Szkolenia. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-19.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, reklama internetowa.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1205.40.

Wyliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-29, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 240 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu E-mail marketing – skuteczna i niedroga komunikacja z klientami., przypisanego do kategorii – Marketingowe, reklama internetowa – zachęca Marketing w Praktyce Media i Szkolenia mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: E-mail marketing – skuteczna i niedroga komunikacja z klientami..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *