Strategia marketingowa – projektowanie przewagi rynkowej dla firmy., WARSZAWA

Data szkolenia zatytułowanego: Strategia marketingowa – projektowanie przewagi rynkowej dla firmy., ma przewidziany początek w dniu 2012-11-12 oraz zakończy się 2012-11-13. Jesteśmy znani jako Marketing w Praktyce Media i Szkolenia i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1881.90 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 300 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-22.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Strategia marketingowa – projektowanie przewagi rynkowej dla firmy., przypisanego do kategorii – Marketingowe, zarządzanie – zachęca Marketing w Praktyce Media i Szkolenia mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Strategia marketingowa – projektowanie przewagi rynkowej dla firmy..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *