Zarządzanie finansami osobistymi, Katowice

Pragniemy zaoferować Zarządzanie finansami osobistymi. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-10-13. Organizatorem jest firma Amaterasu Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne, osobiste, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Hotel Angelo. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 200.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie finansami osobistymi, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne, osobiste, analiza finansowa – zaprasza Amaterasu Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Bieruń.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zarządzanie finansami osobistymi.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *