Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, Zakopane

Szkolenie o nazwie Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Grand Nosalowy Dwór ****Resort&SPA. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Zakopane województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1525.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-12-12, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 200 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *