Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, Wrocław

Chcemy Państwu zaprezentować Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2013-03-04 oraz zakończy się 2013-03-05. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Campanile.Miejsce jest w ofercie podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1525.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-03-01.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *