Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, Warszawa

Szkolenie o nazwie Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-06-20, zaś koniec 2013-06-21.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1525.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-06-19.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *