TRANSPORT DROGOWY 2012 NOWOŚCI ORAZ ZMIANY OD PAŹDZIERNIKA 2012 ROKU, Wrocław

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Ekspert Handlowy pt.: TRANSPORT DROGOWY 2012 NOWOŚCI ORAZ ZMIANY OD PAŹDZIERNIKA 2012 ROKU. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-22.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, handlowe, celne, konsumenckie, reklamacje w transporcie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Pro Learning. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 719.10 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-09 i rabat wynosi według prowadzących 10%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu TRANSPORT DROGOWY 2012 NOWOŚCI ORAZ ZMIANY OD PAŹDZIERNIKA 2012 ROKU, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, handlowe, celne, konsumenckie, reklamacje w transporcie – zaprasza Ekspert Handlowy posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: TRANSPORT DROGOWY 2012 NOWOŚCI ORAZ ZMIANY OD PAŹDZIERNIKA 2012 ROKU.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *