Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, Poznań

Szkolenie pt. Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-04, zaś koniec 2012-10-05.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Platinum Palace. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1525.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2012-10-03 i obniżka wynosi według prowadzących 200 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, aktywizacja zawodowa, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie czasem własnym – organizacja i podnoszenie efektywności pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *