Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa, Poznań

Pragniemy zaoferować Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-05-23 oraz zakończy się 2013-05-24. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, magazynowanie, dystrybucja, planowanie, zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1832.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-22, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, magazynowanie, dystrybucja, planowanie, zarządzanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zaopatrzenie i gospodarka materiałowa przedsiębiorstwa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *