Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) – praktyka prowadzenia działalności socjalnej pracodaw, Kraków

Szkolenie zatytułowane Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) – praktyka prowadzenia działalności socjalnej pracodaw, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-04-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, aktywizacja i doradztwo zawodowe, zarządzanie zespołem, kadry i płace, HR, aktywizacja zawodowa, kierownicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Chopin.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 848.70 PLN.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-04-25, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) – praktyka prowadzenia działalności socjalnej pracodaw, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, aktywizacja i doradztwo zawodowe, zarządzanie zespołem, kadry i płace, HR, aktywizacja zawodowa, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) – praktyka prowadzenia działalności socjalnej pracodaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *