Zapomnij o zwlekaniu- zarządzanie sobą w czasie to klucz do efektywności i skuteczności Twoich dział, Gdańsk

Data szkolenia pt.: Zapomnij o zwlekaniu- zarządzanie sobą w czasie to klucz do efektywności i skuteczności Twoich dział, jest przewidziany w dniu 2012-12-12. Jesteśmy znani jako Perła- Twój Rozwój i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 148.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zapomnij o zwlekaniu- zarządzanie sobą w czasie to klucz do efektywności i skuteczności Twoich dział, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie – zachęca Perła- Twój Rozwój mająca siedzibę w miejscowości Sopot.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zapomnij o zwlekaniu- zarządzanie sobą w czasie to klucz do efektywności i skuteczności Twoich dział.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *