Jak się sprzedać na rynku pracy- czyli rozwój Twojej osobistej marki, Gdańsk

Data szkolenia o nazwie: Jak się sprzedać na rynku pracy- czyli rozwój Twojej osobistej marki, jest przewidziany w dniu 2012-12-05. Jesteśmy znani jako Perła- Twój Rozwój i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, prewencja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 148.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Jak się sprzedać na rynku pracy- czyli rozwój Twojej osobistej marki, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, prewencja – zachęca Perła- Twój Rozwój z siedzibą w mieście Sopot.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Jak się sprzedać na rynku pracy- czyli rozwój Twojej osobistej marki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *